Previous slide
Next slide

EKODOMY

Nasza inwestycja opiera się na gruntownie przemyślanym projekcie, charakteryzującym się dbałością o każdy detal.

OFERTA WYNAJMU

Przedsiębiorcom, którzy poszukują adresu dla siedziby swojej działalności (firmy, stowarzyszenia, fundacji), zapewniamy możliwość użyczenia naszego adresu. Jest to usługa Wirtualnego Biura, usługa znana i popularna na rynku.

Świadczymy usługi w ramach Wirtualnego Biura w najprostszym wydaniu, bez rozbudowanych funkcji administracyjno-sekretariackich i bez skomplikowanych umów. Zapraszamy do współpracy nowo powstałe spółki i firmy, które potrzebują wygodnego adresu. Z naszej pomocy mogą skorzystać też mikroprzedsiębiorcy i małe firmy, którzy poszukują alternatywy dla rejestracji siedziby we własnym domu.

Zajmujemy się ponadto wynajmem lokali użytkowych w Górze Kalwarii oraz Piasecznie.

 

Wirtualne biuro – zakres usługi

adres rejestracyjny działalności gospodarczej, spółki lub stowarzyszenia obsługa korespondencji przychodzącej; przyjmowanie, przechowywanie, powiadamianie w uzgodniony wcześniej sposób i/lub odsyłanie na wskazany adres; w cenie zawarte jest odsyłanie lub skanowanie do 5 sztuk przesyłek miesięcznie i nie częściej niż 2 razy w miesiącu, powiadamianie i/lub odsyłanie na wskazany e-mail, możliwość przechowywania dokumentacji firmowej w indywidualnej, zamykanej szafce, dostęp do części ogólnej biura z recepcją (w godzinach otwarcia).
 
Usługa nie zapewnia dostępu do przestrzeni biurowej z miejscami pracy – w razie potrzeby konieczne jest wcześniejsze zarezerwowanie sali wg ustalonego cennika.

Od

25m²

Do

120m²